KARAGÜLLE MOBİLYA


Günümüz koşullarında insan ihtiyaçlarının karşılanması, artık yepyeni malzemeler, teknoloji, yüksek kaliteli ve tecrübeli teknik kadrolar, bilgi,beceri, organizasyon ve sürekli hizmet gerektiriyor.

Karagulle Mobilya 1990 yılından bugüne kadar birçok ofis, otel, hastane, restoran, mağaza, konut ve fuar standları , proje ve taahhütleri güçlü referanslarını oluşturmaktadır Karagulle Mobilya 'nın faaliyet alanları şöyledir: Projeli Kontrat Üretimleri: Otel Mobilyaları, Sabit Mobilyalar, Kapılar, Mutfak ve Banyo MobilyalarıOfis Mobilyaları: Makam Grupları, Sekreter Tk.vs. Oturma Birimleri: Her tür koltuk döşeme ve özel imalat takımlar ve mutfak için özel sedir tasarımları da sunulmaktadır.

Hizmet gamında koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Karagulle Mobilya her gün kök salan müşteri portföyü ile sürekli büyümektedir.

Karagulle Mobilya 'nın amacı, çalışma gruplarından, ev mobilyalarına, oturma birimlerinden, kuyumcu tasarımına , kaliteli ve hayata renk,konfor katan ürünler sunmaktır.

NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ?


26 yıllık kalite ve tecrübemizle en iyi hizmeti vermek için hazırız.


1.KALİTE

2.TECRÜBE

3.HİZMET